Вимоги до макетів

Готовий макет — це файл, повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також будь-якої додрукарської підготовки.

Важливо знати і не забувати:

У роботу приймаються файли трьох типів: растрові (TIFF, JPEG) і векторні (PDF). Якщо продукт з Гібридним вибірковим лаком — в роботу приймається тільки PDF.

А також:

  • Розмір файлу — не більше 50 Мб;
  • Колірна модель CMYK;
  • Для JPEG-файлів не використовувати стиск;
  • Для TIFF-файлів — злити всі шари в один і при збереженні вибирати ZIP або LZW стиснення;
  • Для PDF-файлів — всі шрифти повинні бути впроваджені в PDF;
  • Роздільна здатність файлу повинна бути 300 точок на дюйм;
  • Макет не повинен містити міток обріза, штампів, біговок і будь-яких інших об’єктів, друкувати які не потрібно.

Якщо ви готуєте графіку на друк, дотримуйтесь простого правила: працюйте з реальними розмірами. Запам’ятайте головне: в пікселях вимірюється екран. Готова друкована продукція вимірюється в міліметрах або інших фізичних одиницях виміру. Щоб працювати з реальними розмірами при створенні файлу в Adobe Photoshop або Adobe Illustrator відразу перейдіть на фізичні одиниці. Макет повинен бути зроблений з припуском по 2 мм з кожного боку. Фонові елементи навиліт (фото або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета. Наприклад, візитка 90х50 повинна мати макет 94х54, а важливі елементи і текст бути в межах 84х44, тобто інформація повинна розташовуватися не ближче 6 мм до краю макету, з урахуванням припуску. Важливі елементи не можна розміщувати близько до країв. Вони можуть бути просто відрізані.

Увага! Файли, підготовлені в офісних програмах Microsoft (Word, Excel, Powerpoint), не можуть використовуватися у поліграфічних процесах і вважаються лише ескізами, на основі яких необхідно розробити макет.

Увага! Недотримання вимог може призвести до найнесподіваніших і, найчастіше, неприємних результатів …

В разі, якщо ви не маєте макету, або не можете розробити його самі, ви можете замовити його розробку в наших спеціалістів.